Projekt "W kierunku demokracji"

Trzeciego listopada miejsce miało kolejne spotkanie radzionkowskich Rad Młodzieży.
Podczas spotkania mieliśmy możliwość zapoznania się z działaniami samorządu uczniowskiego Liceum Ogólnokształcącego z Radzionkowa. Spotkanie wzbogaciło zwiedzanie szkoły, prezentacja dotycząca pracy samorządu oraz ekologii. Poza tym uczestniczyliśmy w  występie przedszkolaków znajdujących się pod opieką licealistów z klasy pedagogicznej, jak również w konkursie o tematyce ekologicznej.
Wątek ochrony środowiska pragniemy kontynuować w naszych wspólnych działaniach na rzecz szkół i miasta.

 Robert Jasiok - członek Rady Młodzieży
mgr Barbara Skiba – opiekunka Rady Młodzieży

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.