Sukcesy naszych uczniów w VII Ogólnopolskim Konkursie Tańców Śląslkich TROJAK 2016.

Uczniowie naszej szkoły – członkowie Zespołu Pieśni i Tańca „Mały Śląsk” - wzięli udział w VII Ogólnopolskim Konkursie Tańca Śląskiego TROJAK 2016, który odbył się  18 listopada 2016 r.,  w sali gimnastycznej Hali Widowiskowo – Sportowej Spodek
 i odnieśli sukcesy!
Marta Konik, Natalia Ochman i Marek Golus, w kategorii II – HOBBY
zdobyli I miejsce za wykonanie Trojaka.
W kategorii III – ZESPÓŁ, za wykonanie cyklu tańców śląskich:
Natalia Ochman i Marek Golus zdobyli IV miejsce
Marta Konik i Patryk Kaczmarek zdobyli VI miejsce
GRATULUJEMY sukcesu oraz pasji tanecznej uczniom i ich przewodnikom artystycznym!

Celem tego ogólnopolskiego konkursu jest popularyzacja tańca śląskiego i polskiego, a uczestniczyli w nim przedstawiciele ośrodków tanecznych z regionu Śląska oraz całej Polski.
Organizatorami konkursów byli: Zespół Pieśni i Tańca „Silesianie” Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach wraz z Uniwersytetem Ekonomicznym oraz Stowarzyszeniem Folklorystycznym „Silesianie” .