Listy z Ołomuńca

Wielka radość zapanowała wśród uczniów naszej szkoły, kiedy otrzymali listy z Ołomuńca, które były odpowiedzią na te, wysłane w ramach projektu „Mój czeski przyjaciel”, dzięki współpracy z Filią nr 6 Biblioteki Publicznej w Piekarach Śląskich.
16 naszych kolegów napisało listy w języku angielskim, w których podzielili się informacjami na temat sposobu i form spędzania wolnego czasu, ulubionych książek, filmów, o swoich pupilach – zwierzątkach domowych oraz o ulubionych dyscyplinach sportu i rekreacji, a także o swoim hobby.
Sympatyczni rówieśnicy z kraju „Krecika”, „Rumcajsa” i „Sąsiadów” odpisali, a w kilku listach dołączyli drobne upominki.

Nad przebiegiem akcji w naszej placówce czuwają nauczycielki języka angielskiego, mgr Agnieszka Jochlik, mgr Sylwia Piekarczyk oraz mgr Ewelina Podzimska – Czerniewicz.

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.