Dary serca - wizyta w bytomskim Domu Opieki - BEZPIECZNA+

1 grudnia uczniowie Gimnazjum im. Ojca Ludwika Wrodarczyka wraz z uczniami Liceum Ogólnokształcącego im. Powstańców Śląskich w Radzionkowie odwiedzili podopiecznych Domu Opieki w Bytomiu.
Młodzież przedstawiła mieszkańcom ośrodka przygotowane programy artystyczne o tematyce śląskiej oraz patriotycznej i kabaretowej. Zgromadzonej w sali głównej publiczności bardzo spodobała się propozycja artystyczna uczniów, czego dowodem były rzęsiste brawa oraz wspólne śpiewanie z Markiem znanej piosenki "Starzyk".


Po występie młodzi artyści zostali uhonorowani słodkim poczęstunkiem oraz własnoręcznie przygotowanymi pamiątkowymi prezentami.

Uczniowie gimnazjum i liceum zostali zaproszeni do "dzielenia się sercem" przez mgr Mirosławę Wojtas, opiekunkę gimnazjalnego, Szkolnego Koła Caritas.

Wizyta w Domu Opieki była jednym z zadań zaplanowanych i współfinansowanych z budżetu państwa, a realizowanego przez Gimnazjum ramach Rządowego programu wspomagania w latach 2015 - 2018 organów prowadzących szkoły w zapewnieniu bezpiecznych warunków nauki, wychowania i opieki w szkołach - "Bezpieczna+”.

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.