Dary serca - Mikołajkowa Przerwa Charytatywna - BEZPIECZNA+

5 grudnia, z inicjatywy Szkolnego Koła Caritas oraz Pedagoga Szkolnego odbyła się kolejna, Mikołajkowa Przerwa Charytatywna.
I tym razem nasi kochani rodzice odpowiedzieli na apel naszej szkolnej społeczności, przygotowując wiele mikołajkowych słodkości. Świątecznie udekorowane stoły pyszniły się fantazyjnie udekorowanymi piernikami, ciasteczkami, bezami i ciastami, które cieszyły się wśród uczniów ogromnym powodzeniem. Zebrane podczas kiermaszu środki zostaną przeznaczone na zakup niezbędnych artykułów dla wybranej w ramach Akcji "Szlachetna Paczka" rodziny. Dla tej samej rodziny trwa akcja zbierania produktów żywnościowych i środków czystości. Darów serca przybywa, a w okolicach naszych serc robi się coraz cieplej.
Dziękujemylaughingwszystkim darczyńcom.

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.