Mikołajkowy Integracyjny Turniej Gier i Zabaw - BEZPIECZNA+

6 grudnia 2016r. społeczność gimnazjalna wzięła udział w MIKOŁAJKOWYM INTEGRACYJNYM TURNIEJU GIER I ZABAW, który odbył się w gościnnych murach radzionkowskiego MOSiR-u.
Spotkanie to miało formię turnieju pokoleń, promującego międzypokoleniowe, aktywne  spędzanie czasu społeczności gimnazjalnej. Konkurencje ( Wyścig z balonem, Przeprawa, Układanka, Kupa śmiecia) zostały przygotowane przez uczniów i nauczycieli WF, a  udział w grach i zabawach wzięły sześcioosobowe drużyny rodziców, nauczycieli pod przewodnictwem dyrektora szkoły oraz uczniów ( 5 grup po 6 uczniów).

W przerwach między konkurencjami opiekunka Szkolnego Zespołu Tanecznego  FESS, mgr Agnieszka Jochlik poprowadziła integracyjną ZUMBĘ oraz ulubiony przez wszystkich integracyjny taniec "Belgijkę". Młodzież zgromadzona na widowni otrzymała listy z życzeniami świątecznymi, które uczniowie przesyłali sobie poprzez skrzynkę "Mikołajkowej Poczty" (zaistniała ona w naszej placówce z inicjatywy Rady Młodzieży). Wszyscy uczestnicy Turnieju otrzymali od aniołów i mikołaja słodką niespodziankę ufundowaną przez mikołajkową Radę Rodziców. Spotkanie społeczności gimnazjalnej przebiegało w radosnej atmosferze. Uczestnicy zawodów otrzymali pamiątkowe medale, a drużyna nauczycieli puchar za zdobycie I miejsca w Turnieju.
DZIĘKUJEMY wszystkim uczestnikom spotkania, a szczególnie rodzicom i nauczycielom za wspólną zabawę.

Wydarzenie to było jednym z zadań zaplanowanych i współfinansowanych z budżetu państwa ramach Rządowego programu wspomagania w latach 2015 - 2018 organów prowadzących szkoły w zapewnieniu bezpiecznych warunków nauki, wychowania i opieki w szkołach - "Bezpieczna+”.

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.