Próbny Egzamin Gimnazjalny 2016

Zakończyły się Egzaminy Próbne uczniów klas III – rocznika 2014 – 2017.
W bieżącym roku szkolnym trzecioklasiści Gimnazjum im. Ojca Ludwika Wrodarczyka przystąpili do egzaminu próbnego z OPERONEM. Uczniowie mierzyli się z arkuszami egzaminacyjnymi, które sprawdzą poziom ich przygotowania do ostatecznego, kończącego edukację gimnazjalną, egzaminu w kwietniu.

Uczniowie poznali również warunki, w jakich odbywa się państwowy egzamin oraz procedury związane z jego przeprowadzaniem.
Egzamin próbny przebiegał w trzech etapach: 6 grudnia – część humanistyczna ( historia, Wos i język polski); 7 grudnia – część matematyczno – przyrodnicza ( geografia, biologia, chemia i fizyka oraz matematyka); 8 grudnia – języki obce ( język niemiecki i język angielski na poziomie podstawowym i rozszerzonym)
Nad  organizacją i prawidłowym przebiegiem egzaminu próbnego w naszej placówce czuwał dyrektor szkoły, mgr Marek Napieraj.

 

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.