Warsztaty Profilaktyczne uczniów klas I

            W dniu 12.12.2016r. uczniowie klas I naszego gimnazjum wzięli udział w interaktywnym spektaklu oraz warsztatach Teatru Forum, poruszających problem agresji w sieci. Uczniowie dowiedzieli się czym jest zjawisko cyberprzemocy oraz w jaki sposób jej przeciwdziałać. Ponadto młodzież pracowała nad wzmocnieniem postawy odpowiedzialnego wykorzystywania nowoczesnych technologii komunikacyjnych.
W zajęciach została wykorzystana metoda edukacyjno-profilaktyczna: drama stosowana.

Spotkanie  zostało zorganizowane we współpracy z Fundacją Centrum Rozwoju NoDrama, w ramach  II edycji projektu pt. STOP CYBERWOLCE- Teatr Forum w profilaktyce cyberprzemocy dotyczącej profilaktyki i interwencji cyberprzemocy w śląskich szkołach. Projekt ten jest współfinansowany ze środków The Velux Fundations, w ramach programu grantowego Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę.

Pedagog Szkolny, mgr Patrycja Słupik

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.