Dary serca - stroiki dla podopiecznych Domu Opieki; BEZPIECZNA+

Tradycją naszego gimnazjum jest wykonywanie bożonarodzeniowych stroików.
Celebrują tę jednoczącą pokolenia chwilę uczniowie wraz z rodzicami i nauczycielami. Ósmego grudnia pracownia techniczna zapachniała żywicą jodłowych gałązek. Kolejny raz Pani Golus, przewodnicząca Rady Rodziców szkoły, wraz z panią Plewnią zainspirowały młodzież do twórczej i bezinteresownej pracy. Przy wsparciu nauczycielek, Janiny Siwakowskiej oraz Joanny Bojczyk, uczniowie wykonali ponad trzydzieści stroików. Większość z nich zostanie przekazanych w darze pensjonariuszom Domu Seniora w Bytomiu. Jest to kultywowane w naszej szkole od kilku lat wydarzenie budujące nie tylko świąteczny nastrój, lecz także kształtujące umiejętność dzielenia się radością młodych ludzi.
Stroiki przekazaliśmy 14 grudnia i sami otrzymaliśmy dar serca wykonany przez podopiecznych Domu Opieki. Dziękujemy laughing

mgr Joanna Bojczyk

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.