WEEKEND CUDÓW - 10-11.XII - Szlachetna Paczka - finał

JEDEN ZA WSZYSTKICH, WSZYSCY ZA JEDNEGO ღ

Sobota i niedziela ( 10 i 11 ) grudnia 2016r., nazwane WEEKENDEM CUDÓW, zakończyły działania wszystkich uczestników Ogólnopolskiej Akcji Charytatywnej Szlachetna Paczka. W Finale XVI edycji uczestniczyła również społeczność Gimnazjum im. Ojca Ludwika Wrodarczyka w Radzionkowie, pod kierunkiem Pedagoga Szkolnego, mgr Patrycji Słupik.

Udział w akcji zaznaczyliśmy już w dniu 28 listopada, kiedy to Szkolny Zespół Taneczny FESS, absolwenci szkoły, z inicjatywy mgr Agnieszki Jochlik, przedstawili program muzyczno - taneczny podczas happeningu, mającego na celu dotarcie do jak największej liczby darczyńców. Happening odbył się w bytomskim Centrum Handlowym Agora.
Uczniowie, rodzice i nauczyciele zebrali środki pieniężne ( w trakcie zbiórki oraz podczas Mikołajkowej, Słodkiej Charytatywnej Przerwy, która miała miejsce w dniu 5 grudnia, z inicjatywy Szkolnego Koła Caritas) na zakup niezbędnych artykułów dla wybranej z bazy Akcji Szlachetna Paczka rodziny. Zebraliśmy również wiele artykułów w formie rzeczowej, które pani pedagog pracowicie spakowała i przekazała wolontariuszom wręczającym paczki. I właśnie podczas Weekendu Cudów pomoc ta dotarła do potrzebujących.

Z serca DZIĘKUJEMY wszystkim, którzy włączyli się do Akcji Szlachetnej Paczki i ofiarowali cząstkę dobra potrzebującym wsparcia.

 

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.