Ogólnopolskie Konklursy Przedmiotowe OLIMPUS - sesja zimowa 2017

Zakończyły się Ogólnopolskie Konkursy Przedmiotowe OLIMPUS – sesja zimowa, które trwały w dniach 9 – 13 stycznia 2017r.
Uczniowie Gimnazjum im. Ojca Ludwika Wrodarczyka w Radzionkowie wzięli udział w Konkursach OLIMPUS – sesja zimowa z języka polskiego - 5 uczniów, matematyki – 15 uczniów, historii – 14 uczniów , fizyki – 9 uczniów i, chemii – 2 uczniów, geografii – 10 uczniów, języka angielskiego – 20 uczniów i języka niemieckiego – 1 uczeń.  W sumie, aż 76 uczniów wzięło udział w sesji zimowej konkursów OLIMPUS.
Nad prawidłowym przebiegiem konkursów w szkole czuwali wyznaczeni przez dyrektora szkoły nauczyciele.

Uczniom życzymy powodzenia i uzyskania tytułu Laureata.

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.