Złoty Cetyfikat dla nauczycielki języka angielskiego

mgr Sylwia PIEKARCZYK - nauczycielka języka angielskiego
została uhonorowana
ZŁOTYM CERTYFIKATEM
Jakości Kształcenia Języka Angielskiego
przyznanym w uznaniu skutecznego wykorzystania innowacyjnego systemu optymalizacji nauki słownictwa Insta.Ling w semestrze zimowym roku szkolnego 2016/2017

Serdecznie GRATULUJEMY innowacyjnej nauczycielcelaughing

Złoty certyfikat za systematyczną naukę słówek

Po zakończeniu pierwszego semestru roku szkolnego 2016/2017 nasi uczniowie wraz z nauczycielem otrzymali Złoty Certyfikat Jakości Kształcenia Języka Angielskiego przyznany w uznaniu skutecznego wykorzystania innowacyjnego systemu optymalizacji nauki słownictwa Insta.Ling . Czym jest właściwie Insta.Ling?  Jest stroną WWW do nauki słówek języków obcych oraz ortografii języka polskiego. Nauczyciel przydziela słówka z przerabianego w szkole materiału, a uczniowie razem z Insta.Ling powtarzają je w domu. Nauczyciel i rodzice dostają szczegółowe raporty o systematyczności pracy ucznia i jego postępach w nauce, a Insta.Ling dba, aby powtórki słówek były dostosowane indywidualnie do potrzeb ucznia. Uczestnictwo w Programie Insta.Ling dla Szkół daje bezpłatny dostęp do systemu dla nauczyciela, uczniów i rodziców.

W pierwszym semestrze w programie uczestniczyli uczniowie klasy Ic, II a, II c, II d oraz III b w sumie 90 uczniów naszej szkoły.
Ich zaangażowanie przyniosło oczekiwane efekty, celujące oraz bardzo dobre oceny z odpowiedzi ustnej ze słówek oraz lepsze wyniki na testach sprawdzających. W bieżącym semestrze uczniowie będą brali udział już w VIII edycji programu.
Trzymamy kciuki za jeszcze lepsze wyniki.

nauczycielka języka angielskiego, mgr Sylwia Piekarczyk

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.