Wycieczka naukowo- edukacyjna na Uniwersytecie Śląskim

                      03.02.2017r uczniowie klas trzecich brali udział  w wycieczce naukowo -  edukacyjnej na Uniwersytecie  Śląskim w Katowicach. Zakład Dydaktyki Fizyki Instytutu Fizyki tej placówki  przygotował dla trzecioklasistów zajęcia – wykłady z eksperymentami na temat: „Doświadczenia obowiązkowe w gimnazjum – krótka powtórka przed egzaminem”. Uczniowie mogli samodzielnie wykonać wyznaczone eksperymenty, opisywać ich przebieg, przypomnieć sobie w praktycznym działaniu zastosowane do opisu prawa i wzory. Mamy nadzieję, że wiedza i umiejętności  powtórzone i utrwalone  w tak atrakcyjny sposób przyczynią się do lepszego ich rozumienia oraz uzyskania wysokiej liczby punktów na egzaminie gimnazjalnym.

Opracowała Joanna Krakowiak, nauczycielka  fizyki

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.