Orientacja zawodowa uczniów klas III - 2017

Trwa cykl cotygodniowych, wtorkowych spotkań uczniów klas III z przedstawicielami ponadgimnazjalnych placówek oświatowych. Spotkania w ramach orientacji zawodowej pomogą naszym wychowankom wybrać placówkę, w której będą kontynuować naukę na kolejnym etapie nauczania.
Trzecioklasiści zapoznali się już z ofertą Zespołu Szkół Gastronomiczno - Hotelarskich oraz Centrum Edukacji Ekonomicznej w Tarnowskich Górach. Kolejne spotkania pozwolą poznać specyfikę  Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Nakle Śląskim oraz Wieloprofilowego Zespołu Szkół z Piekar Śląskich. Swoją ofertę przedstawią również inne placówki ponadgimnazjalne Radzionkowa, Piekar Śląskich, Bytomia i Tarnowskich Gór, którą młodzież pozna po Egzaminie Gimnazjalnym, podczas Dni Otwartych.