Integracyjne spotkania z "językiem żywym" na lekcjach języka angielskiego

15 marca w naszym gimnazjum gościły wolontariuszki z Francji - Tallin oraz z Hiszpanii - Marina.
Uczniowie spotkali się na lekcji Zajęć Artystycznych w sali gimnastycznej szkoły, gdzie odbył się prawie godzinny aerobik i tańce prowadzone przez mgr Agnieszkę Jochlik i Marinę. Po tym sportowo - integracyjnym wydarzeniu nasza młodzież uczestniczyła w spotkaniu edukacyjnym na temat Francji, które poprowadziła Tallin.

Uczniowie nawiązali wspaniały kontakt z naszymi gośćmi. Spotkanie - pełne ciepła i wielu rozmów w języku angielskim zakończyło się wykonaniem pamiątkowych zdjęć.

Dziękujemy Tallin i Marinie za kolejne międzynarodowe, integracyjno - naukowe spotkanie. Dziękujemy również pani Aleksandrze Zając z filii nr 6 Piekarskiej Biblioteki Publicznej, dzięki której to spotkanie mogło mieć miejsce.
Pozdrawiamy  i zapraszamy ponownie.

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.