Eco moda - drugie i trzecie spotkanie

Trwa realizacja kolejnych etapów międzyszkolnego Projektu "Razem ku demokracji".
W projekcie biorą udział uczennice Liceum Ogólnokształcącego im. Powstańców Śląskich, Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego oraz Gimnazjum im. Ojca Ludwika Wrodarczyka . Opiekę nad projektem w naszej placówce sprawuje opiekunka Rady Młodzieży, mgr Barbara Skiba.

2 marca br. nasze uczennice - Monia Klakla  i Julia Wons z klasy III d - wzięły udział w warsztatach z "Eko-mody" zorganizowanych przez Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Radzionkowie.
"Podczas drugiego spotkania warsztatowego (2 marca 2017),nasze projekty nabrały już kształtu wytwornych kreacji. Monika i Julia Gimnazjum, Wiktoria i Żaneta z ZST-E i, Aneta i Oliwia z LO i dziewczyny z MOW: Wiktoria, Ola, Zosia, Angelika i Magda szyły sukienki, kleiły kubeczki, układały kwiaty i drapowały piankowe falbany" - napisały młode projektantki.

23 marca uczestniczki projektu spotkały się po raz kolejny, pracując nad wykończeniem zaprojektowanych przez siebie pięknych kreacji.
"Nasze projekty już prawie gotowe. Ostatnie szlify, przymiarki i korekty." - napisały dziewczęta.
Zapraszamy do galerii zdjęć laughing

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.