Apel - 24.03.2017

24.03 w sali gimnastycznej szkoły odbył się kolejny w bieżącym roku szkolnym apel.
Uczniowie zostali poinformowani o:
- harmonogramie i organizacji nadchodzących rekolekcji wielkopostnych,
- organizowanym na terenie placówki Strajku nauczycieli oraz organizowanych w tym dniu ( 31 marca) zajęciach opiekuńczo - wychowawczych dla uczniów,
- zagrożeniach, który niesie internet ( nieodpowiedzialne nawiązywanie kontaktów z osobami nieznanymi, a także udział w różnego rodzaju niebezpiecznych grach) w kontekście ostatnio odnotowanych w Polsce wypadków oraz w związku z pismem MEN i spotkaniem prewencyjnym dyrekcji z policjantami Komisariatu Policji w Radzionkowie,
- wynikach Szkolnego Konkursu na Ulotkę "Po co mamy mózg".

Prowadzący spotkanie z uczniami: dyrektor szkoły, mgr Marek Napieraj oraz pedagog szkolny, mgr Patrycja Słupik złożyli gratulacje oraz wręczyli nagrody laureatom szkolnego konkursu na ulotkę, który odbył się w ramach szkolnego "Tygodnia mózgu".

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.