EGZAMIN GIMNAZJALNY 2017

W środę (19 kwietnia 2017r.)  gimnazjaliści w całej Polsce przystąpili do EGZAMINU GIMNAZJALNEGO 2017, który będzie trwał trzy dni (19-21 kwietnia).
Egzamin w klasie trzeciej gimnazjum obejmuje wiadomości i umiejętności określone ‎w podstawie programowej kształcenia ogólnego w odniesieniu do wybranych przedmiotów ‎nauczanych na trzecim i wcześniejszych etapach edukacyjnych.
Egzamin gimnazjalny składa się z trzech części: ‎ humanistycznej z zakresu historii i wiedzy o społeczeństwie oraz z zakresu języka ‎polskiego, matematyczno-przyrodniczej z zakresu przedmiotów przyrodniczych i z zakresu ‎matematyki, z języka obcego nowożytnego.‎

Nad prawidłowym przebiegiem egzaminu w Gimnazjum im. Ojca Ludwika Wrodarczyka w Radzionkowie czuwa dyrektor szkoły, mgr Marek Napieraj.
Naszym 86 uczniom klas III - przyszłym absolwentom - życzymy powodzenia!

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.