Podziękowanie od seniorów

Tegoroczne Święta Wielkanocne, które już za nami, były kolejną okazją dla młodzieży naszego gimnazjum, do tego, aby podzielić się swoją pracą, talentem z innymi, a przy tym okazać życzliwość.
Uczniowie „pod okiem” mgr Janiny Siwakowskiej oraz mgr Weroniki Sitarz przygotowali pisanki wykonane różnymi metodami (m.in. decoupage) Ozdoby te zostały przekazane na ręce pracownika zaprzyjaźnionego Domu Seniora w Bytomiu-Suchej Górze, a następnie stały się piękną, oryginalną ozdobą  tego właśnie miejsca i cieszyły oczy jego mieszkańców.
Seniorzy serdecznie dziękują za podarunek i pamięć!

opiekunka Szkolnego Koła Caritas, mgr Mirosława Wojtas

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.