"Mały Śląsk" dla mamy i taty


Właśnie otrzymaliśmy pozdrowienia od roztańczonych, roześmianych uczniów naszej szkoły, którzy - jako członkowie "Małego Śląska" dali kolejny koncert, tym razem dedykowany Mamom i Tatom.
Uzdolnieni artystycznie uczniowie Gimnazjum im. Ojca Ludwika Wrodarczyka z ogromnym zaangażowaniem, pasją i konsekwencją rozwijają swoje zdolności. Najbardziej jednak cieszy duma, z jaką uczestniczą w zajęciach Zespołu Pieśni i Tańca "Mały Śląsk".
Tańczą i śpiewają poznając pieśni, zwyczaje, obrzędy i tańce ludowe poszczególnych regionów naszego kraju oraz folklor zagraniczny. Wiąże się to z ogromną pracą - zarówno baletową jak i wokalną. Młodzież musi również tak organizować sobie czas, aby podołać obowiązkom domowym, szkolnym i zespołowym. I robią to wspaniale!
Dziękujemy Wam za pozdrowienia i życzymy wielu, kolejnych sukcesów artystycznych.laughing

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.