Marzenie i pasja - sukces

"Nawet z pozoru najdziwaczniejsza, najskromniejsza pasja jest czymś bardzo, ale to bardzo cennym." 
Stephen King

Dzięki swojej pasji i kreatywności uczennice kl. II a - Karolina Stolarek i Anna Bomba- zajęły I miejsce w międzyszkolnym konkursie fryzjerskim pt. "Podróże w czasie", zorganizowanym w dn. 17.05.br.  przez Zespół Szkół Techniczno- Zawodowych w Piekarach Śląskich.


Karolina- stylistka- wykonała niezwykle ciekawą, oryginalną fryzurę oraz makijaż, a Ania doskonale sprawdziła się w roli modelki. Całokształt stylizacji oraz prezentacja  została bardzo wysoko oceniona przez profesjonalne jury. 
Nasze uczennice usłyszały wiele słów zachwytu, podziwu za pomysłowość, staranność wykonania stylizacji i spójność w temacie konkursu.

Nagrody dla zwycięzców ufundowała firma Oriflame, a Karolinie i Ani wręczyła je prezydent miasta Piekary Śląskich p. Sława Umińska- Duraj wraz p. dyrektor ZST-Z  Aleksandra Wiśniewska-Wylenżek.

Pedagog szkolny, mgr Patrycja Słupik

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.