Radzionkowski Marszobieg 2017


Reprezentacja Gimnazjum im. Ojca Ludwika Wrodarczyka wraz ze swym nauczycielem, mgr Leszkiem Suderem, wzięła udział  w kolejnym Marszobiegu Sprawnościowo- Obronnym, przygotowanym przez 17 Radzionkowską Drużynę Piechoty Zmechanizowanej wraz z radzionkowskim Mosirem.

Pięcioosobowe drużyny szkół podstawowych i gimnazjów miały do pokonania trasę wyznaczoną w księżogórskim parku, na której ukrytych zostało 10 punktów z zadaniami do wykonania. Młodzież musiała zmierzyć się z biegiem w maskach przeciwgazowych, toczeniem opony, przesyłaniem hasła za pomocą alfabetu morse'a, strzelaniem, rzutem do celu granatem, szukaniem "skarbu". Zawodnicy i ich opiekunowie musieli również na czas załadować magazynek, wykonać wieloskoki, pokonać wyznaczony odcinek na wieloosobowych nartach oraz szukać "złota" w piasku.Opiekunowie grup brali czynny udział w zawodach. Najlepszymi wśród szkół podstawowych zostali uczniowie ze Szkołą Podstawowa nr 1 w Radzionkowie, a wśród gimnazjów, Gimnazjum w Brynku.

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.