Wizyta Studyjna Programu COMENIUS

1 lutego ozpoczęła się w naszej szkole Wizyta Studyjna Programu COMENIUS podczas której międzynarodowy, nauczycielski Zespół Projektowy będzie tworzył nowy Projekt Współpracy Międzynarodowej COMENIUS. Prace nad nowym projektem będą trwały do 4.02.2011r. Skład Zespołu Projektowego: mgr Sylwia Piekarczyk, mgr Agnieszka Jochlik,   mgr Ewelina Podzimska - Czerniewicz, mgr Patrycja Słupik, mgr Agnieszka Rudoll oraz mgr Markus Korpi-Hallila z Finlandii oraz - poprzez łącza internetowe - Sanzi Neisu z Rumunii.

Partnerami nowego projektu będą szkoły z Polski, Finlandii, Rumunii, Turcji oraz Portugalii.

Życzymy owocnej pracy, zakończonej zaakceptowaniem programu do realizacji.

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.