Czas wycieczek - maj - czerwiec 2017


Maj i czerwiec to - tradycyjnie - czas wycieczek. Klasa III d pod opieką swojej wychowawczyni, mgr Agnieszki Jochlik i opiekunki Rady Młodzieży, mgr Barbary Skiby wzięli udział w trzydniowej wycieczce na trasie Zator - Ustroń.
Klasy II d i III b pod opieką wychowawczyń, mgr Joanny Bojczyk i mgr Bogumiły Słupik oraz mgr Leszka Sudera i mgr Barbary Skiby również poruszali się trasach turystycznych, ale tym razem były to Góry Świętokrzyskie.

Oprócz pięknych tras turystycznych i plenerów młodzież zakosztowała innych atrakcji. Te turystyczno - integracyjne wyjazdy scementowały zespoły klasowe i pozostawiły w pamięci uczestników wiele pięknych i radosnych wspomnień.

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.