The Big Challenge 2017 - podsumowanie

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom Gimnazjum im. Ojca Ludwika Wrodarczyka, którzy zmierzyli się z pytaniami prestiżowego Europejskiego konkursu "The Big Challenge", który odbył się 4 kwietnia 2017 r. Podsumowanie konkursu odbyło się 6 czerwca w dyrekcji szkoły.
Podczas uroczystości wręczenia nagród dyrektor szkoły, mgr Marek Napieraj złożył wszystkim uczestnikom konkursu gratulacje oraz wręczył dyplomy i drobne prezenty.

Najwyższy wynik w szkole uzyskał Damian Kościelny, który został uhonorowany MEDALEM The Big Challenge.

Poniżej prezentujemy wyniki uczniów Gimnazjum im. Ojca Ludwika Wrodarczyka – I, II i III miejsce w szkole uzyskali:

Klasa 1 Gim

1 Julia WRODARCZYK – kl.Id
2 Mikołaj MUSIOŁ – kl. Id
3 Jakub ŁUKASIK  - kl. Ia

Klasa 2 Gim

1 Robert DRZYZGA – kl.IIb
2 Zuzanna DUNAL – kl. IId
3 Aleksandra PNIOK – kl. IId

Klasa 3 Gim

1 Damian KOŚCIELNY – kl. IIIb
2 Monika KLAKLA  –kl. IIId
3 Natalia JANOWSKA – kl. IIIb

Szczególne gratulacje składamy nauczycielkom języka angielskiego, mgr Agnieszce Jochlik, mgr Sylwii Piekarczyk oraz Ewelinie Podzimskiej – Czerniewicz za przygotowanie uczniów do konkursu, jego realizację oraz tak liczny udział uczniów.

W bieżącym roku w konkursie wzięło udział 605 308 uczniów z siedmiu krajów Europy. Z naszej szkoły wystartowało 37  uczniów klas I, II i III.

Głównym celem konkursu jest motywowanie uczniów do nauki języka angielskiego poprzez zabawę.
Test konkursowy odbywał się w trybie online, na komputerze lub tablecie podłączonym do Internetu na czas trwania konkursu.