Młodzi artyści Zespołu Pieśni i Tańca "Mały Śląsk" najlepsi w Gruzji!


Z radością i dumą informujemy, że uczniowie: Wiktoria Ciężkowska z kl. I a, Maria Zając z kl. I b oraz uczniowie klasy I d: Martyna Kolano, Natalia Matysek, Wiktoria Tomanek, Kinga Kampa, Łukasz Kramorz, Mikołąj Musioł, Paweł Hutta i Miłosz Szeremeta - członkowie radzionkowskiego Zespołu Pieśni i Tańca "Mały Śląsk" na Międzynarodowym Festiwalu Folklorystycznym w Batumi - Gruzja wytańczyli I miejsce, złoty medal i puchar.


Taneczna pasja młodych artystów zaowocowała ogromnym sukcesem. Podczas festiwalu nasi uczniowie, oprócz prezentowania programu konkursowego mieli możliwość nawiązania międzynarodowych kontaktów z rówieśnikami z całego świata, poznać ich kulturę, język, zwyczaje i tradycje. Z pewnością te przeżycia - występy, sukces, kontakty z rówieśnikami, wywiady przyczyniły się do głębszego poznania ich możliwości interpersonalnych, językowych, jak również ugruntowały poczucie własnej wartości. Przede wszystkim jednak radość z odniesionego sukcesu przyczyniła się do pozytywnego postrzegania świata, a dla naszej społeczności gimnazjalnej stała się powodem do dumy i kształtowania pozytywnego wizerunku Gimnazjum im. Ojca Ludwika Wrodarczyka.
GRATULUJEMY naszym wspaniałym uczniom i opiekunom oraz przewodnikom artystycznym laughing

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.