Dni Radzionkowa 2017


Trwają doroczne Dni Radzionkowa 2017.

Jak co roku obfitują w wiele atrakcyjnych imprez i wydarzeń. Oferta tego, co można zobaczyć i w czym uczestniczyć jest wyjątkowa. Ale mieszkańcy Radzionkowa zawsze czekają na Korowód, który jest oficjalnym otwarciem obchodów święta miasta.
Społeczność Gimnazjum im. Ojca Ludwika Wrodarczyka - jak co roku - przygotowała się do udziału w tym wydarzeniu i pięknie zaprezentowała w korowodzie.


Świętujemy Dni Radzionkowa i podziwiamy uczestników Międzynarodowego Festiwalu dziecięcych Zespołów Folklorystycznych FYRTEK. Prezentacje tańców, pieśni i tradycji tegorocznych gości festiwalowych są fantastyczne! Pozdrawiamy serdecznielaughing

Szczegółowe programy Dni Radzionkowa oraz Festiwalu FYRTEK znajdziecie na stronie Miasta Radzionków oraz na facebooku.

Serdecznie dziękujemy absolwentce naszej szkoły - Wiktorii Aleksa - za piękne zdjęcia wykonane podczas korowodu.

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.