"Słodka Przerwa" dla Franusia


12 czerwca członkowie Szkolnego Koła Caritas, zachęceni do działania przez ich opiekunkę, mgr Mirosławę Wojtas zorganizowali ostatnią w bieżącym roku szkolnym "Słodką Przerwę" pod hasłem "Słodko i kolorowo w stronę lata".

Cel kiermaszu oczywiście charytatywny. Tym razem zebrane ze sprzedaży słodkości środki zostaną przekazane malutkiemu Franusiowi na leczenie.


Dar finansowy połączymy z darem uczniów radzionkowskiego Liceum Ogólnokształcącego im. Powstańców Śląskich, którzy również zorganizowali podobną akcję na rzecz Franusialaughing
Dziękujemy za dobre serca i słodkie dary uczniom i rodzicom! Przede wszystkim jednak dziękujemy dobremu duchowi obu szkół, mgr Mirosławie Wojtas, która otwiera serca swoich wychowanków na potrzebujących wsparcia.


Franuś - walkę o zdrowe serduszko zaczął już w łonie matki - w 26 tygodniu ciąży przeszedł pierwszy z zabiegów - plastykę aorty. Od tego czasu przeszedł już dwie operacje na otwartym sercu, dwa zabiegi cewnikowania, operację przepony i założenie tracheostomii. Dzielny krasnoludek przeszedł już długą drogę, ale jeszcze daleka droga przed nim w walce o zdrowie.
Trzymamy mocno kciuki za Twoje zdrowie, pomagamy na miarę swoich możliwości i pamiętamy o Tobie Franusiu w modlitwielaughing

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.