Alicja i Jakub finalistami


Alicja Pachulska, uczennica klasy IIc oraz Jakub Ochman, uczeń klasy IIa zostali Finalistami Wojewódzkiego Konkursu „Fantazyjne etui na telefon, tablet”.

Konkurs skierowany był do młodzieży gimnazjalnej województwa opolskiego, dolnośląskiego i śląskiego. Celami głównymi konkursu było wykonanie i prezentacja etui, propagowanie tradycji rzemiosła artystycznego wśród młodzieży gimnazjalnej, rozwijanie i doskonalenie kreatywności młodych ludzi. 

Decyzją Jury Konkursowego po rozpatrzeniu wymagań formalnych przyjęto do oceny 84 prace. Ocena prac miała charakter dwuetapowy. Spośród zakwalifikowanych Jury Konkursu do drugiego etapu wytypowało 20 prac, wśród, których znalazły się prace Alicji i Jakuba.

Serdecznie gratulujemy Alicji i Jakubowi oraz mgr Janinie Siwakowskiej, która zaprosiła uczniów do konkursulaughing
Powyżej prezentujemy prace konkursowe naszych uczniów.

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.