Konwent Wyborczy 2017


14 czerwca - z inicjatywy Prezydium Rady Młodzieży odbył się Konwent Wyborczy.


Kandydaci od nowego Prezydium RR - a było ich 7 - przedstawili społeczności gimnazjalnej swoje programy wyborcze. Zgromadzeni z uwagą wysłuchali propozycji kandydatów i nagradzali ich wystąpienia gromkimi brawami.
Szczególnie gorące brawa otrzymał Marek Golus - prowadzący spotkanie, a zarazem kończący kadencję Przewodniczącego Prezydium Rady Młodzieży w roku szkolnym 2016/2017. Było to bardzo piękne i ciepłe podziękowanie, wyrażające akceptację i pochwałę dla pracy kolegi na rzecz społeczności gimnazjalnej.
Wybory odbędą się w poniedziałek, 19 czerwca.

Opiekunka RM, mgr Barbara Skiba podziękowała ustępującemu Prezydium za całoroczną współpracę i przedstawiła kandydatury nauczycieli spośród których młodzież wybierze - również w poniedziałek - swojego nowego opiekuna.

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.