KOMERS 2017


14 czerwca w restauracji "U Letochy" odbył się tradycyjny KOMERS uczniów klas III - przyszłych absolwentów Gimnazjum im. Ojca Ludwika Wrodarczyka, rocznika 2014 - 2017.

Rodzice uczniów przygotowali wspaniałe i niepowtarzalne spotkanie nauczycieli z wychowankami!
Nasza piękna młodzież - zgodnie z tradycją - zatańczyła inaugurującego komers poloneza, w którym partnerki obdarowane zostały białymi różami. Wszyscy - przejęci i wzruszeni - wysłuchali krótkiego powitania i życzeń dobrej zabawy od dyrektora szkoły, mgr Marka Napieraja, po czym ruszyli w tany laughing

I tak - radośnie, tanecznie, żywiołowo, romantycznie, wspomnieniowo i spontanicznie - było do samego końca komersu.
Były niekończące się dedykacje od uczniów dla nauczycieli, niespodzianka dla uczniów- piękny, romantyczny taniec z przesłaniem -pani Agnieszki Jochlik i pana Leszka Sudera, oczywiście ulubiona przez wszystkich Belgijka i wiele, wiele innych. Poczęstunek przygotowany przez właścicieli lokalu zadowolił podniebienia bawiących się. Nie zabrakło też chwil przeznaczonych na pamiątkowe zdjęcia.
Trudno było zakończyć to spotkanie. Pozostanie ono w dobrej pamięci uczestników.

Składamy głęboki ukłon, wyrazy szacunku i podziękowania rodzicom - organizatorom tegorocznego komersu.
Dziękujemy DJ, który wspaniale poprowadził komersową zabawę.

Przede wszystkim zaś dziękujemy uczniom klas III i nauczycielom za niepowtarzalne, pełne radości spotkanielaughing

 

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.