WYBORY do Prezydium Rady Młodzieży


19 czerwca w Gimnazjum im. Ojca Ludwika Wrodarczyka odbyły się WYBORY do Prezydium Rady Młodzieży.


Ustępujące prezydium zorganizowało i przeprowadziło wybory w których wzięli udział wszyscy uczniowie klas I, II i III.
Młodzież oddawała głosy na kandydatów, którzy podczas Konwentu Wyborczego ( 16.06.2017r.) przedstawili swoje propozycje do pracy na rzecz społeczności gimnazjalnej.Komisja wyborcza w składzie: Marek Golus, Katarzyna Szołtysik, Agata Rybińska, Agata Binek i Wojciech Zomorowski stwierdzili, że wybory przebiegły zgodnie z procedurami i bez zakłóceń.

Wśród 7 kandydatów największą liczbę głosów zdobył Kacper Szulkin z klasy II b oraz z klasy II d Marek Juraś i Robert Jasiok.
Nowo wybrani przedstawiciele młodzieży szkolnej spotkają się 20 czerwca w celu ukonstytuowania, a nad przebiegiem spotkania będzie czuwać mgr Agnieszka Jochlik, wybrana przez głosujących na nowego opiekuna Rady Młodzieży.

Gratulujemy wybranym i życzymy im owocnej i twórczej pracy na rzecz społeczności gimnazjalnej w nowym roku szkolnym 2017/2018.laughing

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.