Piknik szkolny 201721 czerwca o godz. 7.30 przyszło do nas LATO.

Społeczność Gimnazjum im. Ojca Ludwika Wrodarczyka postanowiła tę porę roku godnie powitać, organizując Piknik Szkolny.


Młodzież – w ogródku szkolnym – integrowała się i relaksowała w radosnym – prawie wakacyjnym nastroju. Wszyscy doskonale przygotowali spotkanie piknikowe ( koce, poduszeczki, czapeczki i inne przybrania głowy, potrawy piknikowe, różnego rodzaju przekąski, słodycze ufundowane przez Radę Rodziców, napoje, kiełbaski z grilla, ulubione książki, gry i zabawy towarzyskie oraz sprzęt sportowy – piłki, paletki do badmintona i oczywiście muzyka), dzięki czemu każdy spędzał czas zgodnie ze swoimi upodobaniami. Nie zabrakło również ulubionej przez młodzież „Belgijki”.
Miło być w szkole – troszkę inaczej - gdy wszyscy czują się ze sobą dobrze i nie ma lekcjilaughing
Tradycja pikników szkolnych będzie kontynuowana w kolejnych latach.

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.