Dzień Sportu - czerwiec 2017r.

22 czerwca młodzież Gimnazjum im. Ojca Ludwika Wrodarczyka spędziła aktywnie.
Nauczyciele Wychowania Fizycznego, mgr Jolanta Stanisz oraz mgr Leszek Suder przygotowali dla uczniów Dzień Sportu, który obfitował w wiele konkurencji.

Uczniowie współzawodniczyli w dwóch rodzajach konkurencji sportowych: Turnieju Piłki Siatkowej Plażowej oraz w Igrzyskach szkolnych, na które złożyły się następujące konkurencje: rzuty do kosza, podbijanie lotki, łączone odbicia piłki górne i dolne, skoki obunóż przez skakankę, hula hop, żonglerka piłką, rzuty obręczami i quiz sportowy. Wymienione konkurencje nadzorowali wyznaczeni nauczyciele.
Wszyscy doskonale się bawili, sprawdzając swoje umiejętności i możliwości sportowe.
Gratulujemy uczniom udziału i dziękujemy nauczycielom za przygotowanie i realizację Dnia Sportu laughing