O akcji charytatywnej CIDROCK „Dla Ani”

„Człowiek jest wielki   nie przez  to, co posiada, lecz przez to,  kim jest,  nie przez to,

co ma , lecz przez to, czym się dzieli z innymi” Jan Paweł II

W roku beatyfikacji wielkiego Polaka Jana Pawła II, Jego słowa zostały zrozumiane i zrealizowane przez Młodzieżową Radę Miasta Radzionkowa na czele z przewodniczącym Karolem Majewskim - uczniem Liceum Ogólnokształcącego w Radzionkowie. Cieszymy się, ze w Radzie zasiadają również nasi uczniowie radni : Magdalena Rabsztyn, Kamil Orciuch i Angelika Matusek oraz absolwent Artur Wrodarczyk.Ci młodzi wspaniali ludzie organizując koncert charytatywny "Cidrok" dla  czternastoletniej Ani umożliwią jej leczenie i rehabilitację. Ania jest wychowanka  ZDOREWiR w Radzionkowie.

Dla dziewczynki  zagrały zespoły Ash’n’becher, Dyslexia i Droga Ewakuacyjna.

Warto wspomnieć, ze w skład zespołu Ash’’n’becher wchodzą nasi absolwenci –gitarzyści basowi: Grzegorz Gierula, Tomek Łabaj i Jarek Szulc.

Wspaniały koncert, zaangażowanie i serce okazane czternastoletniej dziewczynce to dowód na to, że w sercach młodych ludzi wraz z rozwojem intelektualnym rozkwita dobro i miłość do drugiego człowieka. To piękne i godne podziwu, że wszyscy, którzy zaangażowali się w to przedsięwzięcie oraz ci, którzy na koncert przybyli, potrafią dostrzec drugiego człowieka w dzisiejszym skomplikowanym świecie.

Maria Kielar - Czapla

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.