Etap szkolny XIII edycji strażackiego Konkursu Plastycznego zakończony.

Jak co roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w - już XIII - edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla dzieci i młodzieży organizowanego przez Komendę Główną Państwowej Straży Pożarnej pod hasłem: "Powódź, pożar, dniem czy nocą - straż przychodzi ci z pomocą".

Do etapu gminnego zakwalifikowało się 8 pięknych prac. Ich autorami są: praca zbiorowa: Piotr Gretszel, Mateusz Leciej oraz Jakub Zdebel z klasy II e; prace indywidualne uczennic: Natalia Krysiak - kl. II a, Justyna Maruszczyk - kl. I a, Paulina Młynek - kl. II c, Aneta Rabsztyn - kl. II a, Katarzyna Stonawska - kl. II e, Monika Wrodarczyk - kl. II e oraz Weronika Wężyk -  kl. II d. Przewodnikiem duchowym młodych talentów jest pani Karolina Wieczorek.

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy sukcesu na poziomie gminy oraz zakwalifikowania się do etapu powiatowego.

Zdjęcia wyróżnionych prac plastycznych znajdziecie w Galerii zdjęć.

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.