Mateusz PYKA - uczeń klasy II b - LAUREATEM!

Właśnie dzisiaj, 29 lutego, z blaskiem w oczach i radością w sercu przybiegła do mnie mgr Agnieszka Jochlik, żeby podzielić się swoją radością. (poniżej zdjęcie laureata z nauczycielką)

Jej podopieczny - Mateusz PYKA, uczeń klasy IIb, który od 1 września 201r. jest prowadzony Indywidualnym Tokiem Nauczania z Języka Angielskiego został LAUREATEM Kurotoryjnego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego.Tym samym uczeń jest zwolniony z pisania części językowej Egzaminu Gimnazjalnego i uzyskuje w nim maksymalną ilość punktów (50) .

Wiem, że w parze z talentem tego wspaniałego, młodego człowieka idzie ogromny wkład pracy oraz doskonałe przewodnictwo jego opiekunki naukowej - pani Agnieszki.

Wzruszające były chwile przekazania Mateuszowi informacji o sukcesie. W gabinecie pana dyrektora Marka Napieraja rozlegały się przez dłuższy czas okrzyki radości i szczęścia. Wszyscy obecni złożyli laureatowi gratulacje, a zwycięzca w niezwykły, ale i naturalny sposób dziękował swojej mentorce. Podzielił się też swoją radością z mamą(oto moment rozmowy ...)

Jesteśmy dumni z Twojego sukcesu - Mateuszku! Składamy Tobie i twojej nauczycielce serdeczne gratulacje i życzymy kolejnych osiągnieć, nie tylko językowych - może matematycznych.... ( ciche marzenie pana dyrektora - nauczyciela matematyki w klasie Mateusza). Wierzymy w Ciebie.

z-ca dyr. Weronika Sitarz

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.