Kolejny wielki sukces naukowy - Matra Jasiok i Marta Golus LAUREATKAMI!

I znów ogromna radość z sukcesu.

Dwie zdolne i pracowiite Marty z klasy III e, prowadzone przez nauczycielkę biologii, mgr Janinę Heczko - Sapota, podzieliły się swoją radością z sukcesu w Finale Wojweódzkiego Konkursu Przedmiotowego z BIOLOGII.

Po wielu miesiącach pracy i nauki Marta JASIOK oraz Marta GOLUS zdobyły tytuł LAUREATA. Tym samym uczennice są zwolnione z pisania części matematyczno - przyrodniczej Egzaminu Gimnazjalnego i uzyskują w niej maksymalną ilość punktów (50) .

Pełni dumy gratulujemy sukcesu Martom oraz ich opiekunce i cieszymy się razem z Wami Martusie:)

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.