Taniec, to nasza pasja!

Od listopada, kiedy to szkolny zespół taneczny FESS zdobył najwyższe z możliwych - wyróżnienie I stopnia w Wojewódzkim Festiwalu Zespołów Tanecznych Arabeska, dziewczyny pracowały nad nową choreografią "Koncert". Zadebiutowały w niej na corocznym koncercie w CK ”Karolinka okazji Dnia Babci i Dziadka. Zupełnie inny repertuar niż dotychczasowy, bardzo spodobał sie publiczności.

 Zespół został zaproszony przez pana burmistrza Gabriela Tobora do wystąpienia w przyszły weekend w Bytomiu na gali Cechu Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości, gdzie  zaprezentuje się w trzech choreografiach przeplatanych występami naszych solistek- Oliwii Buczyńskiej i Anny Grysko.

Ponadto, od dłuższego czasu współpracujemy też z naszym byłym, kochanym katechetą - księdzem Tomaszem Radkowskim, wspierając go w pracy w nowej parafii. Już dwa razy przeprowadziłyśmy społeczne warsztaty w Lipinach dla młodzieży oazowej i zamierzamy kontynuować te działania obserwując zaangażowanie naszych rówieśników i radość księdza.

A potem przyjdzie czas na pracę nad kolejnym tańcem - co wcale nie jest takie proste! Ogromnie wysoki poziom tańca nowoczesnego w dzisiejszych czasach, olbrzymia konkurencja i przede wszystkim ciężka i mozolna praca zarówno choreografa, instruktora jak i tancerek- jedynie to połączenie może przynieść pozytywny efekt i jakiś sukces.  Dlatego cieszymy się z tego, że mimo braku jakichkolwiek środków finansowych oraz profesjonalizmu - jesteśmy grupą zmieniającą co roku swój skład,  społeczną i amatorską -  odnosimy niemałe sukcesy. Prosimy Was kochani o wsparcie i pozytywny odbiór naszych choreografii. Dla nas Wasze brawa to największa radość i ogromna motywacja do pracy twórczej.

Agnieszka Jochlik 

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.