PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY

21 marca - Pierwszy Dzień Wiosny ogłoszony został w naszym Gimnazjum

 Dniem Rady Młodzieży oraz Dniem Sportu. 

 

Równolegle z planowo odbywającymi się zajęciami lekcyjnymi uczniowie wzięli udział w rozgrywkach sportowych przygotowanych przez nauczycieli wychowania fizycznego na poziomie klas I, II i III.  Lekcję czwartą przejęła Rada Młodzieży, która poprowadziła wybory szkolnej/szkolnego school boy'a/school girl. Kandydaci zostali poddani ciężkim próbom i sprawdzianom umiejśtności - od artystycznych (makijaż, taniec, wykonanie karykatury panadyrektora i pani dyrektor)poprzez życiowe ( subtelne umówienie się na randkę lub zerwanie znajomosci) aż po sprawnościowe ( wiązanie krawata). Wszystko przebiegało w radosnej atmosferze współnej - uczniowskiej i nauczycielskiej zabawy.Miano School Boy'a szkoły otrzymał jednogłośnie Mateusz Pyka z klasy II b, który zasiadł na tronie, został udekorowany koroną i kolorowym wiatraczkiem. Otrzymał też opd swoich poddanych wspaniałe przeznty, spośród których należy wymienić , kartofel, marchewkę i inne jarzynki - aby się nam dobrze odżywiał oraz mydełko i papier toaletowy. Chojność poddanych została oczywiscie nagrodzona łaskawym skinieniem dłoni panującegoŚmiech Zdjęcia zobaczyć można w Galerii.

Gratulujemy Radzie Młodzieży pomysłu i realizacji Pierszego Dnia Wiosny. Ciszymy się, że frekwencja w tym dniu wcale nie była gorsza. Bo nasza szkoła FAJNA JEST!!!!                                       

 z-ca dyr. Weronika Sitarz                                       

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.