TARGI SZKOLNE 2011

31 marca w naszej placówce odbyła się kolejna edycja Szkolnych Targów Edukacyjnych podczas których delegacje 22 szkół średnich z Tarnowskich Gór, Bytomia i Piekar Śląskich oraz Brynka i Nakła Śląskiego przedstawiły swoją ofertę edukacyjną uczniom klas III Gimnazjum w Rojcy oraz uczniom klas II i III Gimnazjum im. Ojca Ludwika Wrodarczyka w Radzionkowie, w ramach Orientacji Zawodowej. Targi cieszyły się ogromnym zainteresowaniem wśród uczniów.

W tym samym dniu uczniowie gimnazjum złożyli wizytę w Liceum Ogólnokształcącym im. Powstańców Śląskich, gdzie w ramach Dnia Otwartego wzięli udział w zajęciach, konkursach oraz zwiedzaniu szkoły.

Dyrektor szkoły, pan Marek Napieraj składa wyrazy szacunku i podziękowania wszystkim gościom - nauczycielom i uczniom oraz dyrekcjom szkół średnich którzy zaszczycili nas swoją obecnością.

Szczególne gratulacje i podziękowania składamy nauczycielom naszej szkoły - organizatorom tegorocznych Targów: pedagogowi szkolnemu - mgr Patrycji Słupik, mgr inż. Aldonie Socha, mgr Katarzynie Markusik, mgr Jolancie Stanisz, mgr Danucie Mikinie oraz mgr Mirosławie Wojtas,a także uczniom, którzy przyczynili się do sprawnego przebiegu imprezy.

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.