TARGI SZKOLNE 2011

31 marca w naszej placówce odbyła się kolejna edycja Szkolnych Targów Edukacyjnych podczas których delegacje 22 szkół średnich z Tarnowskich Gór, Bytomia i Piekar Śląskich oraz Brynka i Nakła Śląskiego przedstawiły swoją ofertę edukacyjną uczniom klas III Gimnazjum w Rojcy oraz uczniom klas II i III Gimnazjum im. Ojca Ludwika Wrodarczyka w Radzionkowie, w ramach Orientacji Zawodowej. Targi cieszyły się ogromnym zainteresowaniem wśród uczniów.

W tym samym dniu uczniowie gimnazjum złożyli wizytę w Liceum Ogólnokształcącym im. Powstańców Śląskich, gdzie w ramach Dnia Otwartego wzięli udział w zajęciach, konkursach oraz zwiedzaniu szkoły.

Dyrektor szkoły, pan Marek Napieraj składa wyrazy szacunku i podziękowania wszystkim gościom - nauczycielom i uczniom oraz dyrekcjom szkół średnich którzy zaszczycili nas swoją obecnością.

Szczególne gratulacje i podziękowania składamy nauczycielom naszej szkoły - organizatorom tegorocznych Targów: pedagogowi szkolnemu - mgr Patrycji Słupik, mgr inż. Aldonie Socha, mgr Katarzynie Markusik, mgr Jolancie Stanisz, mgr Danucie Mikinie oraz mgr Mirosławie Wojtas,a także uczniom, którzy przyczynili się do sprawnego przebiegu imprezy.