Gala Laureatów

4 kwietnia w Bytomskim Centrum Kultury odbyła się uroczysta gala poświęcona podsumowaniu Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych. Nasi laureaci; Marta JASIOK oraz Marta GOLUS - laureatki konkursu z biologii, Mateusz Pyka - laureat konkursu z języka  angielskiego wraz z rodzicami oraz opiekunami naukowymi, paniami Janiną Heczko - Sapota oraz Agnieszką Jochlik, pod przewodnictwem dytrektora szkoły mgr Marka Napieraja również otrzymali zaproszenie na to uroczyste spotkanie.

Galę podsumowującą zorganizowała Delegatura Bytomska, a uświetnili je swoją obecnością: sekretarz stanu w Ministerstwie Edukacji Narodowej odpowiedzialna za jakość edukacji. pani Krystyna Szumilas oraz Śląski Kurator Oświaty, pan Stanisław Faber. Dostojni goście wręczyli laureatom medale oraz zaświadczenia i dyplomy potwierdzające zdobycie tytułu, a nauczycielom uczniów Listy Gratulacyjne. Spotkanie zakończył przepiękny występ artystyczny młodych adeptów sztuki tanecznej kształcących swoje talenty w Bytomskiej Szkoły Baletowej.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy uczniom, ich rodzicom i nauczycielom sukcesu naukowego.

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.