Szkolne dni profilaktyki

W dniach 21, 22 i 23 czerwca odbyły się w naszej szkole Szkolne Dni Profilaktyki, zorganizowane przez Pedagoga Szkolnego, mgr Patrycję Słupik przy współpracy wychowawców klas, Centrum Kultury "Karolinka" oraz Liceum Ogólnokształcącego im. Powstańców Śląskich w Radzionkowie. W ramach Dni (21.06) młodzież naszej placówki obejrzała piękny spektakl o tematyce profilaktycznej - "After party" - przygotowany przez utalentowaną młodzież z Radzionkowa i Bytomia.

Kolejny dzień ( 22.06 ) to spotkanie uczniów z nadkomisarzem Sebastianem Koreckim , nt. „Cyber przemoc” oraz spotkania z wychowawcami klas w ramach „Dnia bez przemocy w szkole”. Trzeciego dnia ( 23.06 ) uczniowie wzięli udział w warsztatach tematycznych prowadzonych przez uczennice Liceum.Tematem spotkań były: podstawy języka migowego ( klasy III), sposoby walki ze stresem szkolnym ( klasy II ) oraz wykorzystywanie seksualne dzieci i młodzieży - zagrożenia ( klasy I ).
Bardzo dziękujemy wyżej wymienionym instytucjom za współpracę i wsparcie, które umożliwiły naszej społeczności zrealizowanie Dni Profilaktyki w tak atrakcyjnej formie.

 

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.