Dzień Otwarty Szkoły - wizyta uczniów Klas VI radzionkowskich Szkół Podstawowych

28 kwietnia społeczność gimnazjum  gościła uczniów klas VI radzionkowskich szkół podstawowych. W ramach wizyty nasi młodsi koledzy zapoznani zostali z ofertą edukacyjną naszej placówki. Pełną informację o celach, kierunkach działalności, sukcesach oraz bazie dydaktycznej przedstawił pan dyrektor Marek Napieraj w formie przygotowanej przez siebie prezentacji multimedialnej opatrzonej szczegółowym komentarzem. Uczniowie i nauczyciele na zakończenie spotkania otrzymali Informatory Szkolne, które są również do pobrania na naszej stronie www.gimnazjum.radzionkow.pl  w  zakładce  „Szóstoklasiści”

 

Po części informacyjnej uczniowie wzięli udział w części przygotowanej przez Radę Młodzieży oraz nauczycieli Wychowania Fizycznego. Był to Konkurs Sprawności i Wiedzy Sportowej o Puchar Dyrektora Gimnazjum. W ramach tego sportowo- zabawowego konkursu nasi przyszli uczniowie uczestniczyli w różnych konkurencjach sportowych ( slalom piłką nożną, bieg „narciarski”, przeciąganie liny, skoki w worku) oraz rozwiązywali zagadki z zakresu wiedzy o sporcie. Zwycięzców rozgrywek uhonorował Pucharem pan dyrektor, Marek Napieraj. Wszyscy uczestnicy współzawodnictwa otrzymali dyplomy oraz słodką niespodziankę.

Do zobaczenia we wrześniu !

Relacja fotograficzna w Galerii Zdjęć – zapraszamy do oglądania Puszcza oczko

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.