UWAGA - KONKURS!

PO CO NAM TOLERANCJA? –  konkurs na plakat o tematyce antydyskryminacyjnej.

Drodzy, uzdolnieni uczniowie!

Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w konkursie plastycznym organizowanym przez Centrum Żydowskie w Oświęcimiu, Fundację Peace Festiwal i Stowarzyszenie Romów w Polsce. Celem konkursu jest zachęcenie młodzieży szkolnej do refleksji na temat znaczenia tolerancji dla rozwoju demokracji, społeczeństwa obywatelskiego oraz pokojowego współistnienia ludzi na świecie.

Prace plastyczne (technika dowolna) o wymiarach 50x70cm należy złożyć u pedagoga szkolnego do dnia 25.05.br. Więcej informacji można uzyskać od pedagoga, regulamin konkursu na stronie http://ajcf.pl/2011/03/18/konkurs-na-plakat-po-co-nam-tolerancja/  

Ogłoszenie wyników konkursu oraz wręczenie nagród laureatom odbędzie się 16.06.2011  podczas Dnia Tolerancji odbywającego się podczas Oświecim Life festiwal- Festiwal dla Pokoju.

ZAPRASZAM!!                                       mgr Patrycja Słupik- pedagog szkolny

 

 

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.