Tydzień bibliotek - "Świat dźwiękiem malowany"

„Świat dźwiękiem malowany” – niebanalna zabawa poprzez sztukę, przeniesienie się do świata dźwięków, otwarciena barwy i kształty.

11 maja w sali audio-wizualnej naszej szkoły odbył się Konkurs plastyczny z udziałem utalentowanych artystycznie uczniów. Inicjatorami i organizatorami tego artystycznego spotkania była Miejska Biblioteka Publiczna oraz bibliotekarz naszej szkoły, mgr Iwona Mliczek. Konkurs ten był jednym z wielu elementów i form obchodów Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek. „Świat dźwiękiem malowany” pozwolił młodym, wrażliwym na piękno uczniom na wyrażenie swoich indywidualnych przeżyć i uczuć wewnętrznych związanych ze słuchanymi utworami muzycznymi

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.