Tydzień Bibliotek

PROGRAM OBCHODÓW TYGODNIA BIBLIOTEK

Wtorek, godz.12.00 uroczyste otwarcie „Mediateki dla dużych i małych”, w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Radzionkowie z udziałem wybitnych bibliofilów naszego gimnazjum.

Środa, godz.11.00 „Świat dźwiękiem malowany” niebanalna zabawa poprzez sztukę, przeniesienie się do świata dźwięków, otworzenie na barwy i kształty. Konkurs plastyczny z udziałem utalentowanych artystycznie uczniów.

Piątek, godz. 9.00 – 11.00 rusza pierwsza edycja WWK – Wielkiej Wymiany Książek. Wpadnij do Biblioteki z przeczytaną/ niechcianą książką i wymień książkę na inną  przyniesioną przez kolegę lub koleżankę. Nie przegap okazji !!!!

A może chcesz jakieś książkowe perełki z własnego zbioru przekazać do biblioteki? Zrób to ! Bo na darczyńcę „Wielkiego serca” czeka nagroda !

                                         Wszystkim życzymy udanej zabawy

 mgr Iwona Mliczek

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.