Zespół taneczny FESS - LAUREATEM !!!

 FESTIWAL ARTYSTYCZNY DZIECI I MŁODZIEŻY SZKOLNEJ WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO CZĘSTOCHOWA 2011 organizowany pod Patronatem Prezydenta Miasta Częstochowy zakończył się w niedzielę 22 maja 2011r. Po siedmiu dniach zmagań Jury wyłoniło nagrodzone i wyróżnione zespoły oraz solistów.

Nasz Zespół Taneczny FESS, kierowany przez mgr Agnieszkę Jochlik, znalazł się w gronie LAUREATÓW!

Wyłonieni laureaci zachwycali nie tylko Jury.
Łącznie zaprezentowało się 56 zespołów tanecznych, 34 zespoły muzyczne, 38 zespołów teatralnych i 74 solistów/duetów. Koncert Laureatów odbędzie się 14 czerwca 2011 roku o godzinie 12.00 w sali widowiskowej Młodzieżowego Domu Kultury w Częstochowie.

Serdecznie GRATULUJEMY Laureatkom i ich opiekunce artystycznejŚmiech

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.