Witamy kochane przedszkolaki!

31 maja w naszej szkole miało miejsce niezwykłe wydarzenie!

Gościliśmy naszych młodszych kolegów - wychowanków Przedszkola "Pod topolą", którzy - na zaproszenie nauczycielki Wychowania Fizycznego, mgr Jolanty Stanisz  - wzięli udział w wielkich zawodach sportowych przedszkolaczków na naszym kompleksie boisk sportowych. Kochani milusińscy świetnie się bawili, co wyrażało się w ich ogromnym zaangażowaniu oraz głośnym aplauzie i dopingowaniu koleżanek i kolegów podczas wszystkich konkurencji sportowych przygotowanych przez panią Jolę.  Nad prawidlowym przebiegiem i realizacją zadań czuwały uczennice klas III, które były asystentkami nauczycielki i wychowawczyń przedszkolnych.

Zapraszamy ponownieŚmiech

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.