Dni Radzionkowa 2010

Jak co roku społeczność naszego gimnazjum czynnie uczestniczyła w obchodach Dni Radzionkowa. Młodzież przemaszerowała ulicami naszego miasta w barwnym KOROWODZIE, w dniu 11 czerwca, ukazując te aspekty działalności szkoły, w których osiągamy sukcesy - sport, sztuka, nauka oraz kultywowanie tradycji regionu.

Nasze utalentowane uczennice uświetniły też swoim programem artystycznym kolejny dzień obchodów, prezentując piosenki w języku angielskim (Anna i Oliwia - laureatki X edycji Konkursu na Prezentację w Języku Angielskim oraz Konkursu w Zabrzu i Piekarach Śląskich) oraz tańce - zespół taneczny FESS - laureat I miejsca w etapie powiatowym tegorocznego Przeglądu Szkolnych Zespołów Artystycznych.

 

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.